Zážitkové lety

Zážitkové lety – Skupinový let

Byť blízko seba, je slogan  novej leteckej kampane, ktorú organizujeme v našej spoločnosti Sky Story ATO. Týmto chceme Vám všetkým priaznivcom a fanúšikom lietania, ale i obyčajným dobrodruhom a milovníkom adrenalínu dopriať ten neopakovateľný pocit,  ktorý zažíva v skutočnosti veľmi málo z nás. Pocit blízkosti vo vzduchu  tak, ako to v skutočnosti majú možnosť prežívať napríklad piloti leteckých formácií  či známych akrobatických skupín vystupujúcich na veľkých hromadných podujatiach po celom svete.

Vezmite so sebou niekoho blízkeho, svoju lásku,  súrodenca,  dobrého priateľa, kamaráta alebo aj obyčajného známeho či kolegu z práce  a vyskúšajte spolu s ním super zážitok v podobe skupinového letu dvoch lietadiel vedľa seba. My Vám garantujeme, že to bude   jeden neopakovateľný a nezabudnuteľný zážitok a zároveň skvelá príležitosť pre vás vytvoriť tie najlepšie fotografie, či videá a príbehy, ktorými zaujmete svoje okolie.

Spoločnosť  počas tohto neopakovateľného letu Vám vo vzduchu, ale aj na zemi  budú robiť naši najskúsenejší piloti a inštruktori leteckej školy a niekto Vám blízky,  koho si sami vyberiete.

Samotnému letu predchádza krátke zoznámenie sa u nás, na našom domovskom letisku v Očovej. V stručnosti  si vysvetlíme princíp skupinového letu, čo to si povieme aj o jeho priebehu. Následne  sa spoločne usadíme do kabíny  lietadiel. Absolvujeme všetko potrebné k bezpečnému letu z pohľadu letovej prevádzky. Vy si pripravíte fotoaparát, poprípade kameru alebo mobilný telefón, aby ste si tie najkrajšie momenty  mohli zaznamenať a podeliť sa o ne so svojím okolím.

Po vzlete sa s  lietadlami zoskupíme  do  formácie tak, aby ste mali dokonalý výhľad na vašich blízkych letiacich v lietadle vedľa vás. Počas letu niekoľkokrát zmeníme pozíciu jednotlivých lietadiel takzvaným preskupením sa, čiže lietadlo vedúce sa premiestni na pozíciu vedeného. Okrem toho budete mať možnosť zažiť počas letu zmenu z miesta  stupňovite vpravo, na miesto stupňovite vľavo podletením, alebo nadletením vedúceho lietadla. Celé to zakončíme impozantným rozchodom formácie lietadiel spôsobom pomenovaným odval, kedy ako prvá zo skupiny odletí posádka letiaca na pozícií vedeného a za nimi s niekoľko sekundovým oneskorením vykoná odval aj posádka s lietadlom na poste vedúceho. Po tom obe lietadlá, ale už samostatne za sebou pristanú späť na vzletovej a pristávacej dráhe letiska.

Samozrejme, že po pristátí budeme zvedaví na Vaše dojmy  a pocity z lietania, my Vám na oplátku povieme, čo to  o tých našich, ktoré  sme vo vzduchu zažili z pohľadu pilotov. Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Nezáväzná rezervácia zážitkového letu

Súvisiace príspevky

Letecká škola Sky Story držiteľom osvedčenia TRTO

O tohtoročnej zime už nejaký ten čas  hovoríme  v minulom čase. To znamená, že je úspešne za nami. A to je ten správny moment, aby sme začali vážne uvažovať a diskutovať  o plánoch…

View post

Horehronie a jeho dominanty so Sky Story

Oblastná organizácia cestovného ruchu REGIÓN HOREHRONIE a Letecká škola SKY STORY  ATO v rámci vzájomnej spolupráce zameranej na prezentáciu samotného regiónu a leteckého športu, turistiky a spoznávania prichádzajú s jedinečnou možnosťou uvidieť Horehronie a jeho najkrajšie dominanty…

View post

Teambuilding na simulátore B737 NG

Opäť sme sa raz rozhodli spríjemniť si zimný víkendový a z dôvodu nevhodného počasia neletový deň nezvyčajnou aktivitou. Na letisku fúkal silný nárazový vietor s pulzujúcou nízkou oblačnosťou a občasnými dažďovými prehánkami. To sú…

View post