Zážitkové lety

REFERENCIE

V leteckej škole Sky Story ATO som absolvoval letecký výcvik LAPL v roku 2022 a už rok využívam ich služby ako pilot. Naučil som sa tu lietať a učím sa od nich ďalej. Sú to profesionáli, u ktorých vždy platí, čo sa dohodne, sú féroví, ústretoví, flexibilní, majú nevídane pedantný prístup k dodržiavaniu pravidiel, k vedeniu leteckej dokumentácie a lietadlá udržiavajú v špičkovom technickom stave. Všetko ohľadne lietania, služieb, osvedčení a pod. je prehľadné a v elektronickej forme. Ale predovšetkým musím povedať, že sú to výborní ľudia, ktorých považujem za svojich priateľov.

Miroslav Šteruský

LAPL pilot, Lekár

Voľba Sky Story ATO, ako leteckej školy je krok, ktorý môžem každému vrelo odporučiť. Či už máte záujem o rekreačné lietanie, alebo sa chcete stať profesionálnym pilotom v dopravnom letectve, každý si tu nájde svoje pri množstve inštruktorov s celoživotnými skúsenosťami v letectve, ktorí prispievajú k profesionálnej, ale zároveň priateľskej atmosfére. Vďaka tomuto sa namiesto stresu počas výcviku môžete naplno zamerať na získavanie nových skúseností a sebavedomia v modernom “glass cockpite”. Práve táto škola mi ponúkla nezabudnuteľné zážitky a inšpiráciu pokračovať vo výcviku za svojím snom kariéry dopravného pilota.

Lukáš Hano

PPL licencia, ATPL študent

Nájsť kvalitného prevádzkovateľa v tomto odvetví nie je vždy jednoduché. Ja som to šťastie mal a v Sky Story ATO som mal možnosť odlietať nálet potrebný pre získanie vyššieho stupňa licencie. Sky Story ATO pre mňa znamená veľa spomienok, zážitkov a hlavne skúsenosti počas letov u nás i v zahraničí. Jednoznačne profesionálny prístup, lietadlá pripravené na 100%, ale hlavne som sa tu necítil iba ako zákazník, ale ako súčasť komunity oveľa skúsenejších pilotov ktorí boli ochotní kedykoľvek pomôcť a poradiť.

Ľubomír Debnár

Pilot FO Boeing 737